logo JIMAZ s.r.o.

Fakturační údaje

Název firmy:

JIMAZ, spol. s r.o.

zapsaná pod spisovou značkou C.5741
u rejstříkového soudu v Praze

Sídlo:

Heřmanova 37

170 00 Praha 7

IČ:

44264151

DIČ:

CZ44264151

bankovní účet:

1020492/2060

(Citfin, spořitelní družstvo, Praha 5)

IBAN: CZ40 2060 0000 0000 0102 0492

BIC: CITFCZPPXXX

Profil firmy

V současné době je firma JIMAZ s.r.o. středně velkým poskytovatelem IT služeb hlavně v Praze a blízkém okolí – zákazníkům zajišťujeme dodávky hardware, servis výpočetní techniky a instalaci i správu lokálních sítí.

Již téměř dvacet let patří mezi naše stěžejní aktivity také zajišťování licencí k méně běžnému a specializovanému softwaru (přestože se dá říci, že zpočátku jsme prodávali hlavně „registrovaný shareware“, dnes už se tak úzce nevymezujeme, protože dodáme v podstatě libovolný software dostupný na internetu, ať už ho autor/výrobce označuje jako shareware či nikoli). Každý rok zprostředkujeme zákazníkům tisíce licencí na stovky různých softwarových produktů z celého světa.

Přestože vyřídíme i značné množství objednávek od fyzických osob, naši klientelu tvoří převážně firemní zákazníci a prodejci/distributoři software, kteří využívají našich služeb při obstarávání licencí k méně běžným programům pro své vlastní klienty.

K prodeji softwaru přistupujeme jinak než běžné „košíčkové“ eshopy... nejsme samoobsluha, kde byste si software vybírali z virtuálních regálů s obrázky neexistujících krabic, aniž byste při tom jedinkrát komunikovali s živým prodavačem. Provozujeme spíše „pultový prodej“ s velkým podílem „ruční práce“ - většina transakcí u nás probíhá elektronickou poštou po ose poptávka » (konzultace ») cenová nabídka » objednávka » dodávka.

Díky mnohaletým zkušenostem a desítkám tisíc zprostředkovaných licencí se dobře orientujeme v problematice licencování software a online plateb. Zákazníkům dokážeme zvláště při nákupu většího počtu licencí fundovaně poradit, jaké typy licencí a v jakém rozsahu je vhodné pořídit.

Kontaktní údaje

Telefon:

pouze prodej software!

(Po-Pá 10-18h)

pevná: 242 498 393

mobil: 724 536 982

fax: 242 452 024

Elektronický kontakt:

kontaktní formulář na adrese

http://kontakt.jimaz.cz/

Servis PC:

Heřmanova 37

Praha 7 - Holešovice

pondělí: 9-17h

středa: 9-18h

pátek: 9-16h

tel.: 233 372 301

Mapka:

mapy.cz

maps.google.cz

Z historie

Firma JIMAZ spol. s r.o. byla založena třemi českými společníky na konci roku 1991. Zpočátku se orientovala především na dovoz nové i použité výpočetní techniky ze zahraničí, významný podíl na obratu měl i prodej vlastními silami repasovaných kopírek KONICA. V pionýrských letech od založení firmy do konce století jsme patřili k největším prodejcům použité výpočetní a kopírovací techniky v ČR (v současné době se prodeji použitých počítačů a kopírek věnujeme již jen okrajově).

Na podzim roku 1992 jsme zahájili distribuci zkušebních verzí volně šířených programů na disketách (přístup k internetu mělo tehdy jen pár vyvolených) a ani ne o rok později od nás zákazník obdržel první placenou verzi sharewarového programu. Prodej registrovaného sharewaru – a postupem času v podstatě libovolného softwaru, o který projevil zákazník zájem – je dodnes jednou z našich klíčových aktivit.

V letech 1998-2005 jsme na český trh uvedli řadu lokalizovaných multimediálních titulů, mj. populární Atlas světa, hudební encyklopedii Vážná hudba a sérii interaktivních dokumentů s převážně historickou tématikou (Druhá světová válka, První světová válka, Válka v Pacifiku, Slavní generálové 20. století, Staletí objevů, Dobývání vesmíru, Záhady a tajemství). Informace o těchto titulech jsou dosud přístupné na adrese http://multimedia.jimaz.cz, aktivitám spojeným s vydáváním a distribucí lokalizovaných multimediálních titulů se však již nevěnujeme.

Dokumenty

Výpis
z Obchodního rejstříku
Výpis z obchodního rejstříku
Živnostenský
list
Živnostenský list
Osvědčení o registraci
plátce DPH
Osvědčení o registraci plátce DPH
Certifikát
EKO-KOM
Certifikát EKO-KOM